Svärd STIHL Duromatic E 63 cm 1,3 mm 3/8" P
1 840 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Duromatic E 63 cm 1,3 mm 3/8" P
1 840 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Solitt svärd svärd för motorsågar från medelhög till hög effekt. Mycket robust svärd, där svärdstoppen är förstärkt med en hårdmetallbepansring.
Varumärke
StihlBeskrivning
Solitt svärd svärd för motorsågar från medelhög till hög effekt. Mycket robust svärd, där svärdstoppen är förstärkt med en hårdmetallbepansring.
Egenskaper
- Svärdinfästning: 3.003
- Drivlänksbredd (mm): 1.3
- Drivlänkar (dl): 84
- Svärdinfästning: 3.003
- Drivlänksbredd (mm): 1.3
- Drivlänkar (dl): 84
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000085558 |
| Typ | Svärd |
| Kedjedelning | 3/8 Tum |
| Höjd | 9 mm |
| Längd | 850 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 30030005531 |
| Vikt | 1,839 kg |
| Bredd | 108 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 795711038380 |
