Svärd STIHL Duromatic E 90 cm 1,6 mm
2 490 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Duromatic E 90 cm 1,6 mm
2 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Solitt svärd svärd för motorsågar från medelhög till hög effekt. Mycket robust svärd, där svärdstoppen är förstärkt med en hårdmetallbepansring.
Varumärke
StihlBeskrivning
Solitt svärd svärd för motorsågar från medelhög till hög effekt. Mycket robust svärd, där svärdstoppen är förstärkt med en hårdmetallbepansring.
OBS! Passar även 3/8" men blir då 114DL.
Egenskaper
- Svärdinfästning: 3002
- Drivlänksbredd (mm): 1.6
- Drivlänkar (dl): 104
Egenskaper
- Svärdinfästning: 3002
- Drivlänksbredd (mm): 1.6
- Drivlänkar (dl): 104
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000085522 |
| Typ | Svärd |
| Kedjedelning | 404 Tum |
| Höjd | 9 mm |
| Längd | 1050 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 30020008052 |
| Vikt | 3,003 kg |
| Bredd | 108 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 795711100391 |
