Svärd STIHL Rollomatic E 30 cm 1,3 mm 3/8"
755 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Rollomatic E 30 cm 1,3 mm 3/8"
755 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Universalsvärd med en svärdskropp som består av tre elektriskt hopsvetsade metallplattor där den mellersta till stor del är ihålig. Låg vikt, hög stabilitet och finns med stor och liten svärdstopp och olika spårbredd.
Varumärke
StihlBeskrivning
Universalsvärd med en svärdskropp som består av tre elektriskt hopsvetsade metallplattor där den mellersta till stor del är ihålig. Låg vikt, hög stabilitet och finns med stor och liten svärdstopp och olika spårbredd.
Egenskaper
- Svärdinfästning: 3005
- Drivlänksbredd (mm): 1.3
- Drivlänkar (dl): 44
- Svärdinfästning: 3005
- Drivlänksbredd (mm): 1.3
- Drivlänkar (dl): 44
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000085633 |
| Typ | Svärd |
| Kedjedelning | 3/8 Tum |
| Höjd | 9 mm |
| Längd | 465 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 30050004805 |
| Vikt | 0,466 kg |
| Bredd | 69 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 795711038991 |
