Svärd STIHL Rollomatic E 35 cm 1,3 mm 3/8"
Rek. pris 835 kr
599 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Rollomatic E 35 cm 1,3 mm 3/8"
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 29 kr

Universalsvärd med en svärdskropp som består av tre elektriskt hopsvetsade metallplattor där den mellersta till stor del är ihålig. Låg vikt, hög stabilitet och finns med stor och liten svärdstopp och olika spårbredd.
Varumärke
StihlBeskrivning
Universalsvärd med en svärdskropp som består av tre elektriskt hopsvetsade metallplattor där den mellersta till stor del är ihålig. Låg vikt, hög stabilitet och finns med stor och liten svärdstopp och olika spårbredd.
Egenskaper
- Svärdinfästning: 3005
- Drivlänksbredd (mm): 1.3
- Drivlänkar (dl): 50
- Svärdinfästning: 3005
- Drivlänksbredd (mm): 1.3
- Drivlänkar (dl): 50
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000085634 |
| Typ | Svärd |
| Kedjedelning | 3/8 Tum |
| Tillverkarens Art.Nr. | 30050004809 |
| Garanti | 1 år |
| Höjd | 9 mm |
| Längd | 510 mm |
| Vikt | 0,563 kg |
| Bredd | 79 mm |
| EAN-nr | 795711039004 |
