Svärd STIHL Rollomatic E 45 cm 1,6 mm 3/8"
Rek. pris 1 090 kr
786 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Rollomatic E 45 cm 1,6 mm 3/8"
786 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Universalsvärd med en svärdskropp som består av tre elektriskt hopsvetsade metallplattor där den mellersta till stor del är ihålig. Låg vikt, hög stabilitet och finns med stor och liten svärdstopp och olika spårbredd.
Varumärke
StihlBeskrivning
Universalsvärd med en svärdskropp som består av tre elektriskt hopsvetsade metallplattor där den mellersta till stor del är ihålig. Låg vikt, hög stabilitet och finns med stor och liten svärdstopp och olika spårbredd.
Egenskaper
- Svärdinfästning: 3.003
- Drivlänksbredd (mm): 1.6
- Drivlänkar (dl): 66
- Svärdinfästning: 3.003
- Drivlänksbredd (mm): 1.6
- Drivlänkar (dl): 66
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000085554 |
| Typ | Svärd |
| Kedjedelning | 3/8 Tum |
| Höjd | 9 mm |
| Längd | 600 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 30030005217 |
| Vikt | 1,046 kg |
| Bredd | 90 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 795711038342 |
