Svärd STIHL Rollomatic E Mini 30 cm 1,1 mm 3/8"
645 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Extra smalt svärd för de finlänkiga sågkedjorna 3/8'' Picco Micro Mini och 1/4'' Picco Micro 3. Märkbar viktminskning och ökad skäreffekt.
Varumärke
StihlBeskrivning
Extra smalt svärd för de finlänkiga sågkedjorna 3/8'' Picco Micro Mini och 1/4'' Picco Micro 3. Märkbar viktminskning och ökad skäreffekt.
Egenskaper
- Svärdinfästning: 3005
- Drivlänksbredd (mm): 1.1
- Drivlänkar (dl): 44
- Svärdinfästning: 3005
- Drivlänksbredd (mm): 1.1
- Drivlänkar (dl): 44
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000085627 |
| Typ | Svärd |
| Kedjedelning | 3/8 Tum |
| Höjd | 10 mm |
| Längd | 465 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 30050003905 |
| Vikt | 0,391 kg |
| Bredd | 68 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 795711122089 |
