Svärd STIHL Rollomatic ES 50 cm 1,6 mm 3/8"
Rek. pris 2 095 kr
1 640 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Rollomatic ES 50 cm 1,6 mm 3/8"
1 640 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Svärd för de allra tuffaste professionella kraven för maskiner med hög effekt. Massiv och extra styv svärdskropp, där svärdstoppen är helt utbytbar. Elliptiska, sneda oljehål för optimal smörjförmåga.
Varumärke
StihlBeskrivning
Svärd för de allra tuffaste professionella kraven för maskiner med hög effekt. Massiv och extra styv svärdskropp, där svärdstoppen är helt utbytbar. Elliptiska, sneda oljehål för optimal smörjförmåga.
Egenskaper
- Svärdinfästning: 3.003
- Drivlänksbredd (mm): 1.6
- Drivlänkar (dl): 72
- Svärdinfästning: 3.003
- Drivlänksbredd (mm): 1.6
- Drivlänkar (dl): 72
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000085592 |
| Typ | Svärd |
| Kedjedelning | 3/8 Tum |
| Höjd | 9 mm |
| Längd | 720 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 30030009421 |
| Vikt | 1,368 kg |
| Bredd | 108 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 795711038724 |
