Svärdsskydd STIHL 40-45 cm 3005
60 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

40-45 cm 3005
60 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
StihlBeskrivning
Robust kedjeskydd för säker transport av din motorsåg. Skyddar både kedja och användare.
Passar till svärdsanslutningar:
- 3003
- 3005
- 3005 PM
- 3006
- 3003
- 3005
- 3005 PM
- 3006
Recensioner
Per TVerifierad köpare
för 4 månader sedanTyvärr alldeles för smalt för att passa normalt svärd.
+ Fin färg
- För smalt
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000048752 |
| Typ | Tillbehör |
| Höjd | 20 mm |
| Längd | 450 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 00007929173 |
| Vikt | 0,109 kg |
| Bredd | 110 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 795711937386 |

