Svärdsslipare STIHL
425 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Svärdsslipare STIHL
425 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
StihlBeskrivning
STIHLs svärdsslipare är ett praktiskt verktyg för enkel slipning av svärdsbommarna.
Ergonomiskt handtag
Ergonomiskt utformat med handtag i plast bekvämt för handen.
Flatfil
Utbytbar flatfil (100 x 22 mm) i härdat verktygsstål.
Ergonomiskt utformat med handtag i plast bekvämt för handen.
Flatfil
Utbytbar flatfil (100 x 22 mm) i härdat verktygsstål.
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000097707 |
| Typ | Filutrustning |
| Färg | Orange |
| Höjd | 45 mm |
| Längd | 155 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 56057734400 |
| Vikt | 0,1772 kg |
| Bredd | 90 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 795711369729 |

