Fil Rapid Hexa STIHL 5,2mm x 200mm
175 kr
30 dagars prisgaranti

5,2mm x 200mm
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
StihlBeskrivning
Formen på STIHL Hexa-filen är optimalt anpassad till tänderna på 3/8" Rapid Hexa sågkedjor.
Egenskaper- Kortnummer: RH
- Fildiameter: 5.2
- Kortnummer: RH
- Fildiameter: 5.2
- Fildiameter: 5.2
- Kortnummer: RH
- Fildiameter: 5.2
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 2000000564 |
| Höjd | 6 mm |
| Längd | 240 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 56077725201 |
| Produkttyp | Filutrustning |
| Vikt | 0,0483 kg |
| Bredd | 6 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 886661523337 |


