Filhållare STIHL med RundfilL: 325 mm
150 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
325 mm

med Rundfil
L: 325 mm
150 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 29 kr
Varumärke
StihlBeskrivning
Filhållare Med Fil från STIHL.
Filhållare Med Fil 4,0 mm 1/4",3/8"P
Filhållare med rundfil på ø 4,0 mm. Används för filning av 1/4''P, 3/8'' sågkedjor. Kan även användas tillsammans med STIHLs filmall för exakt rätt vinkel och precision.
- Fildiameter: 4,0
Filhållare med rundfil på ø 4,0 mm. Används för filning av 1/4''P, 3/8'' sågkedjor. Kan även användas tillsammans med STIHLs filmall för exakt rätt vinkel och precision.
- Fildiameter: 4,0
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000097684 |
| Längd | 325 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 56057504327 |
| Vikt | 0,1402 kg |
| Bredd | 68 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Typ | Filutrustning |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 795711087555 |

