Flatfil STIHL 150 mm
Rek. pris 65 kr
61 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

150 mm
61 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
StihlBeskrivning
STIHL flatfil 150x16x2,7 för filning av ryttare, slyklingor samt spetstandande sågklingor.
Kan även användas till STIHL slipmaskin FG1. Levereras i plastficka. Handtag ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000078605 |
| Höjd | 3 mm |
| Längd | 233 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 08142523000 |
| Produkttyp | Filutrustning |
| Vikt | 0,0518 kg |
| Bredd | 31 mm |
| EAN-nr | 795711385736 |

