Grip Landeer Multifunktion För Minigrävare
7 889 kr
30 dagars prisgaranti

Multifunktion För Minigrävare
7 889 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LandeerBeskrivning
Landeer kahmarikoura
Multifunktionsgrip för minigrävare.
Egenskaper
| Varumärke | Landeer |
| Art.Nr. | 103241250 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 420 mm |
| Längd | 500 mm |
| Produkttyp | Grävmaskin |
| Vikt | 52 kg |
| Bredd | 600 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 6438014366906 |



