
Märkband STIHLGrön, 2 cm
54 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Grön
Beskrivning
STIHL Märkband är tillverkad i rivstarkt och miljövänligt papper. Märkbanden finns i flera olika färger och bredder.
Specifikationer
- Färg: Grön
- Längd: 65 m
- Bredd: 2 cm
- Garanti: 1 år
- Färg: Grön
- Längd: 65 m
- Bredd: 2 cm
- Garanti: 1 år
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
|---|---|
| Art.Nr. | 00008811702 |
| Färg | Grön |
| Tillverkarens Art.Nr. | 00008811702 |
| Höjd | 7 mm |
| Vikt | 0,0542 kg |
| Bredd | 20 mm |
| Garanti | 1 år |
| Typ | Märkning |
| Längd | 65000 mm |
| EAN-nr | 795711002091 |










