Märkband STIHLRöd/Vit, 3 cm
50 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd/Vit

Märkband STIHL
Röd/Vit, 3 cm
50 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 29 kr

STIHL Märkband är tillverkad i rivstarkt och miljövänligt papper. Märkbanden finns i flera olika färger och bredder.
Varumärke
StihlBeskrivning
STIHL Märkband är tillverkad i rivstarkt och miljövänligt papper. Märkbanden finns i flera olika färger och bredder.
Specifikationer
- Färg: Röd/Vit
- Längd: 65 m
- Bredd: 3 cm
- Garanti: 1 år
- Färg: Röd/Vit
- Längd: 65 m
- Bredd: 3 cm
- Garanti: 1 år
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 1000106296 |
| Typ | Märkning |
| Färg | Röd/Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 70018811701 |
| Höjd | 30 mm |
| Vikt | 0,06 kg |
| Bredd | 30 mm |
| Garanti | 1 år |
| Längd | 65000 mm |
| EAN-nr | 795711300760 |
