Påkörningsramp Husqvarna till Rider
fr.1 990 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

till Rider
1 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Raka påkörningsramper gjorda av aluminium med den halkfria ytan O3, vilket gör att alla däck får ett säkert grepp även i våta och halkiga miljöer. Påkörningsramperna passar väl att användas till trailers. Ramperna säljs i par.
Varumärke
HusqvarnaBeskrivning
Raka påkörningsramper gjorda av aluminium med den halkfria ytan O3, vilket gör att alla däck får ett säkert grepp även i våta och halkiga miljöer. Påkörningsramperna passar väl att användas till trailers. Ramperna säljs i par.
Recensioner
ElsieVerifierad köpare
för 4 år sedanlätt att använda
Egenskaper
| Varumärke | Husqvarna |
| Material | Aluminium |
| Serie | Rider |
| Garanti | 2 år |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5056990-40, 5056990-42, 5056990-45 |
| Längd | 1500, 2000 mm |
| Bredd | 200, 260 mm |
| Maxlast | 450, 1000 Kg |
| Tjocklek | 35, 60 mm |
