Redskapsfäste Husqvarna
2 690 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fästanordning i hållbart stål med universalkoppling. Mossrivare och vertikalskärare kan kopplas på. De olika tillbehören går snabbt och enkelt att sätta dit tack vare det verktygslösa snabbkopplingssystemet. Kräver mindre förvaringsutrymme i jämförelse med separata verktyg.
Varumärke
HusqvarnaBeskrivning
Fästanordning i hållbart stål med universalkoppling. Mossrivare och vertikalskärare kan kopplas på. De olika tillbehören går snabbt och enkelt att sätta dit tack vare det verktygslösa snabbkopplingssystemet. Kräver mindre förvaringsutrymme i jämförelse med separata verktyg.
Egenskaper
| Varumärke | Husqvarna |
| Art.Nr. | 1000300108 |
| Färg | Svart/Orange |
| Höjd | 48 cm |
| Längd | 112 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5866372-01 |
| Produkttyp | Tillbehör Åkbara gräsklippare |
| Bredd | 135 cm |
| Garanti | 2 år |
| EAN-nr | 7393089083792 |
