Servicekit STIHL 40 till BR 800
Rek. pris 262 kr
255 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

40 till BR 800
255 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
StihlBeskrivning
Servicekit 40 till BR 800. I kitet ingår pappersluftfilter, tändstift och bränslefilter.
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 4000086063 |
| Höjd | 56 mm |
| Längd | 208 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 42830074101 |
| Typ | Tillbehör lövblåsar |
| Vikt | 0,175 kg |
| Bredd | 107 mm |
| EAN-nr | 886661609222 |

