Slaghack STIGA Park El 2WD/4WD Komplett
27 990 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Park El 2WD/4WD Komplett
27 990 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-30
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Slagklipparen arbetar med 3000 rpm och har elektrisk reglering av klipphöjden. Du kan alltså enkelt snygga upp alla vildvuxna ytor.
Varumärke
STIGABeskrivning
Slagklipparen arbetar med 3000 rpm och har elektrisk reglering av klipphöjden. Du kan alltså enkelt snygga upp alla vildvuxna ytor.
Egenskaper
| Varumärke | STIGA |
| Art.Nr. | 13-3902-11 |
| Klipphöjd | 3,8-6,3 cm |
| Klippbredd | 92 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Längd | 108 cm |
| Produkttyp | Tillbehör Åkbara gräsklippare |
| Vikt | 82 kg |
| Bredd | 103 cm |
| EAN-nr | 7313321306663 |
