Snabbladdare Honda CV360
2 099 kr
1 875 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Snabbladdare från Honda. Laddare som är kompatibel med alla Hondas litiumjonbatterier. Laddar tyst och ger dig snabbt en kraftfull laddning.
Varumärke
HondaBeskrivning
Snabbladdare från Honda. Laddare som är kompatibel med alla Hondas litiumjonbatterier. Laddar tyst och ger dig snabbt en kraftfull laddning.
Egenskaper
| Varumärke | Honda |
| Art.Nr. | 3000021781 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 95 mm |
| Längd | 225 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 861313 |
| Produkttyp | Laddare |
| Vikt | 1 kg |
| Bredd | 140 mm |
| EAN-nr | 3573390061083 |
