Snöslunga STIGA Park 2WD/4WD
23 990 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
IssmältningIsfritt Everbrand Eco 12,5 L
499 kr
Park 2WD/4WD
23 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

1-stegs snöslunga, perfekt för trottoarer, hårda gångar och uppfarter. Snöskruven samlar ihop och blåser ut snön i ett svep. Inställbara släpskor.
Varumärke
StigaBeskrivning
1-stegs snöslunga, perfekt för trottoarer, hårda gångar och uppfarter. Snöskruven samlar ihop och blåser ut snön i ett svep. Inställbara släpskor.
Övrigt
Arbetsbredd: 90 cm
Arbetshöjd: 51 cm
Drivtyp: Rem
Snöskruv: Stål tandad
Arbetsbredd: 90 cm
Arbetshöjd: 51 cm
Drivtyp: Rem
Snöskruv: Stål tandad
Egenskaper
| Varumärke | Stiga |
| Art.Nr. | 13-0974-11 |
| Höjd | 96 cm |
| Längd | 95 cm |
| Typ | Tillbehör Åkbara gräsklippare |
| Vikt | 69,3 kg |
| Bredd | 106 cm |
| EAN-nr | 7313321305055 |

