
Stålhjul AL-KOtill MH 770
669 kr 748 kr
Spara 11 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

till MH 770
669 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Hjul i stål för bättre grepp och drivning, används vid plogning med AL-KO jordfräs MH 770.
Egenskaper
| Varumärke | AL-KO |
|---|---|
| Art.Nr. | 113977 |
| Typ | Stålhjul |
| Användningsområde | DIY |
| Höjd | 230 mm |
| Längd | 350 mm |
| Bredd | 300 mm |
| EAN-nr | 4003718063288 |
