Tändstift Grimsholm F7RTC 10-Pack
179 kr
169 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

F7RTC 10-Pack
169 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 29 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GrimsholmBeskrivning
Grimsholm Tändstift F7RTC (gräsklippare/traktorer, resistor), 10 st.
Ersätter: NGK BPR7ES, V-line-19Champion 332, 8332, OE008/R04, OE008/T10, OE018, OE018/R04, OE018/T10, OE091, RN2C, RN7Y, RN7YC, RN7YCC, RN9YCBosch W225TR30, WR5D, WR5DC, WR5DP
Egenskaper
| Varumärke | Grimsholm |
| Art.Nr. | 1000816532 |
| Längd | 15,8 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 50778 |
| Typ | Tändstift |
| Vikt | 0,6136 kg |
| Bredd | 9,2 cm |
| Garanti | 3 år |
| Djup | 4,8 cm |
| EAN-nr | 7333272507780 |

