




Tvättmedel Bosch Power Toolsför GlassVAC 500 ml
99 kr 119 kr
Spara 17 %
Kampanj
65 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

för GlassVAC 500 ml
99 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med Bosch Power Tools GlassVAC rengöringskoncentrat 500 ml blir arbetet lättare då koncentratet tar bort envis smuts på glas och blanka ytor utan problem. Systemtillbehöret ger en finish utan ränder i hela ditt hem. Det är bara spraya, torka och dammsuga med GlassVAC. Rengöringskoncentratet är perfekt och praktiskt för rengöring av fönster, speglar, kakel och duschar.
Varumärke
Beskrivning
Med Bosch Power Tools GlassVAC rengöringskoncentrat 500 ml blir arbetet lättare då koncentratet tar bort envis smuts på glas och blanka ytor utan problem. Systemtillbehöret ger en finish utan ränder i hela ditt hem. Det är bara spraya, torka och dammsuga med GlassVAC. Rengöringskoncentratet är perfekt och praktiskt för rengöring av fönster, speglar, kakel och duschar.
Användning med Bosch Power Tools GlassVAC.
Funktioner
- GlassVAC rengöringskoncentrat avlägsnar envis smuts på glas och blanka ytor med lätthet.
- Koncentratet ger en finish utan ränder i hela ditt hem. Bara spraya, torka och dammsug med GlassVAC.
- Perfekt för rengöring av fönster, speglar, kakel och duschar.
Funktioner
- GlassVAC rengöringskoncentrat avlägsnar envis smuts på glas och blanka ytor med lätthet.
- Koncentratet ger en finish utan ränder i hela ditt hem. Bara spraya, torka och dammsug med GlassVAC.
- Perfekt för rengöring av fönster, speglar, kakel och duschar.
Egenskaper
| Varumärke | Bosch Power Tools |
|---|---|
| Art.Nr. | F016800568 |
| Tillverkarens Art.Nr. | F016800568 |
| Serie | Bosch - Gör-det-själv och trädgård |
| Typ | Tvättmedel |
| Användningsområde | DIY |
| Höjd | 68 mm |
| Längd | 190 mm |
| Vikt | 0,55 kg |
| Bredd | 68 mm |
| EAN-nr | 3165140941747 |