Vägghängare Grimsholm till Husqvarna Automower
319 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

till Husqvarna Automower
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 29 kr

Med vägghängare från Grimsholm underhållsladdas din robotgräsklippare under tiden som den vinterförvaras och du spar värdefull golvyta i garaget. Notera att du behöver köpa skruv separat som passar till det väggmaterial där vägghängaren ska skruvas upp.
Varumärke
GrimsholmBeskrivning
Med vägghängare från Grimsholm underhållsladdas din robotgräsklippare under tiden som den vinterförvaras och du spar värdefull golvyta i garaget. Notera att du behöver köpa skruv separat som passar till det väggmaterial där vägghängaren ska skruvas upp.
Denna vägghängare passar till:
- Husqvarna Automower 320
- Husqvarna Automower 330
- Husqvarna Automower 420
- Husqvarna Automower 430
- Husqvarna Automower 440
- Husqvarna Automower 450
- Husqvarna Automower 520
- Husqvarna Automower 550
- Husqvarna Automower 320
- Husqvarna Automower 330
- Husqvarna Automower 420
- Husqvarna Automower 430
- Husqvarna Automower 440
- Husqvarna Automower 450
- Husqvarna Automower 520
- Husqvarna Automower 550
Egenskaper
| Varumärke | Grimsholm |
| Art.Nr. | 1000816505 |
| Längd | 13,5 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 4060 |
| Typ | Vägghängare |
| Vikt | 0,4635 kg |
| Bredd | 31,1 cm |
| Garanti | 3 år |
| Djup | 6,8 cm |
| EAN-nr | 7333272040607 |
