
Vägghängare Grimsholmtill Stiga Robotgräsklippare
399 kr 449 kr
Spara 11 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

till Stiga Robotgräsklippare
399 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Med vägghängare från Grimsholm underhållsladdas din robotgräsklippare under tiden som den vinterförvaras och du spar värdefull golvyta i garaget. Notera att du behöver köpa skruv separat som passar till det väggmaterial där vägghängaren ska skruvas upp.
Denna vägghängare passar till:
- Stiga Stig 300
- Stiga Stig 600
- Stiga Stig 1200
- Stiga Stig A1500
- Stiga Stig 300
- Stiga Stig 600
- Stiga Stig 1200
- Stiga Stig A1500
Egenskaper
| Varumärke | Grimsholm |
|---|---|
| Art.Nr. | 4067 |
| Garanti | 3 år |
| Tillverkarens Art.Nr. | 4067 |
| Typ | Vägghängare |
| Djup | 12,8 cm |
| Längd | 29,5 cm |
| Vikt | 1,452 kg |
| Bredd | 40 cm |
| EAN-nr | 7333272040676 |
