Grus- och Ogräsharv Husqvarna till PR/PF/422/P524
Rek. pris 23 900 kr
22 590 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

till PR/PF/422/P524
22 590 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Grus- och ogräsharv från Husqvarna som lösgör packat grus och tar bort ogräs på gångar och uppfarter.
Varumärke
HusqvarnaBeskrivning
Grus- och ogräsharv från Husqvarna som lösgör packat grus och tar bort ogräs på gångar och uppfarter.
Teknisk Data
- Höjdjusteringsintervall: 15 cm
- Knivar: 8
- Däckdimension: 260 mm / 10,24 "
- Höjdjusteringsintervall: 15 cm
- Knivar: 8
- Däckdimension: 260 mm / 10,24 "
Egenskaper
| Varumärke | Husqvarna |
| Art.Nr. | 1000301906 |
| Höjd | 73 cm |
| Längd | 96 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5879320-01 |
| Typ | Tillbehör Åkbara gräsklippare |
| Vikt | 68 kg |
| Bredd | 125 cm |
| Arbetsbredd | 125 cm |
| Garanti | 2 år |
| EAN-nr | 7393089275982 |
