
Möbelskydd Comfort Garden 350x255x65 cm Utomhus
FRI FRAKT
Rek. pris 1 499 kr
999 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

350x255x65 cm Utomhus
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Möbelskydd Comfort Garden 350x255x65 cm är ett praktiskt möbelskydd som används för att täcka dina utemöbler för att de ska hålla längre.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Möbelskydd Comfort Garden 350x255x65 cm är ett praktiskt möbelskydd som används för att täcka dina utemöbler för att de ska hålla längre.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 579640 |
| Material | 100% polyester |
| Utseende | Tyg |
| Kollektion | Comfort |
| Färg | Svart |
| Typ | Möbelskydd |
| Höjd | 650 mm |
| Längd | 3500 mm |
| Offentlig Miljö | Nej |
| Bredd | 2550 mm |



