
Möbelskydd Hillerstorp Matgrupp 170X220X80 Cm
2 195 kr
1 865 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Möbelskydd i grå polyester, tygvikt 270 gram med TPE behandling. Ett andningsbart, antibakteriellt och vattenavvisande möbelskydd med tejpade sömmar och dragsko med öljett.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Möbelskydd i grå polyester, tygvikt 270 gram med TPE behandling. Ett andningsbart, antibakteriellt och vattenavvisande möbelskydd med tejpade sömmar och dragsko med öljett.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 2094941722 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 800 mm |
| Längd | 2200 mm |
| Material | Polyester |
| Serie | Möbelskydd |
| Typ | Möbelskydd |
| Bredd | 1700 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319074941724 |
