
Möbelskydd Venture Home L-Form Utomhus
FRI FRAKT
fr.649 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

L-Form Utomhus
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ta hand om dina utemöbler ordentligt med möbelskydd i serien Klas! Med hjälp av ett möbelskydd kan du förlänga livslängden på dina utomhusartiklar och du slipper tvätta möblerna lika ofta – lika smart som bekvämt! Möbelskyddet kommer i olika storlekar och är vattentätt så det står emot regn och rusk på ett effektivt sätt. Passar till hörnmöbler.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Ta hand om dina utemöbler ordentligt med möbelskydd i serien Klas! Med hjälp av ett möbelskydd kan du förlänga livslängden på dina utomhusartiklar och du slipper tvätta möblerna lika ofta – lika smart som bekvämt! Möbelskyddet kommer i olika storlekar och är vattentätt så det står emot regn och rusk på ett effektivt sätt. Passar till hörnmöbler.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Mått | 203x203x80x86, 254x254x90x66, 325x255x100x84 cm |
| Material | Polyester |
| Montering | Ja |
| Typ | Möbelskydd |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Höjd | 800, 900, 2550 mm |
| Längd | 660, 840, 860 mm |
| Bredd | 2030, 2540, 3250 mm |



