
Möbelskydd Venture Home L-Form Utomhus325x255x100x84 cm
FRI FRAKT
1 219 kr
800 krSpara 34 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
325x255x100x84 cm

L-Form Utomhus
325x255x100x84 cm
800 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ta hand om dina utemöbler ordentligt med möbelskydd i serien Klas! Med hjälp av ett möbelskydd kan du förlänga livslängden på dina utomhusartiklar och du slipper tvätta möblerna lika ofta – lika smart som bekvämt! Möbelskyddet kommer i olika storlekar och är vattentätt så det står emot regn och rusk på ett effektivt sätt. Passar till hörnmöbler.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Ta hand om dina utemöbler ordentligt med möbelskydd i serien Klas! Med hjälp av ett möbelskydd kan du förlänga livslängden på dina utomhusartiklar och du slipper tvätta möblerna lika ofta – lika smart som bekvämt! Möbelskyddet kommer i olika storlekar och är vattentätt så det står emot regn och rusk på ett effektivt sätt. Passar till hörnmöbler.
Dokument
Recensioner
Kenneth FVerifierad köpare
för 4 år sedanBra skydd. Köpte ett nummer större än vad som krävdes vilket gav en enklare hantering vid påläggning av skyddet.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9995-305 |
| Mått | 325x255x100x84 cm |
| Höjd | 2550 mm |
| Längd | 840 mm |
| Bredd | 3250 mm |
| Montering | Ja |
| Material | Polyester |
| Typ | Möbelskydd |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| EAN-nr | 7350118411841 |




























