
Dyna Varax Baden-Baden UtomhusGrön/Beige
Nyhet
FRI FRAKT
1 645 kr
1 279 krSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Typ:
Baden Baden
Färg:
Grön/Beige

Baden-Baden Utomhus
Grön/Beige
1 279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 99 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
VaraxBeskrivning
Baden-dyna från Varax i bomull och polyester med plastad undersida. OBS! Stol ingår ej.
Dynans mått 50 x 150 cm.
Dynan är tillverkad i Finland och tyget uppfyller klassificeringen OEKO-TEX®STANDARD 100, så det finns inga spår av allergiframkallande, irriterande eller giftiga ämnen. Dynan är fylld med strimlat skum och tyget består av 50% bomull och 50% polyester.
Dynan kan rengöras genom att torka av med en fuktig trasa och vid behov kan man använda ett milt rengöringsmedel. Vid regn och oväder rekommenderar vi att förvara dynan inomhus.
Dynan är tillverkad i Finland och tyget uppfyller klassificeringen OEKO-TEX®STANDARD 100, så det finns inga spår av allergiframkallande, irriterande eller giftiga ämnen. Dynan är fylld med strimlat skum och tyget består av 50% bomull och 50% polyester.
Dynan kan rengöras genom att torka av med en fuktig trasa och vid behov kan man använda ett milt rengöringsmedel. Vid regn och oväder rekommenderar vi att förvara dynan inomhus.
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Art.Nr. | 0328-096B |
| Typ | Baden Baden |
| Mått | 150x50 cm |
| Material | Polyester/Bomull |
| Färg | Grön/Beige |
| Serie | Baden-Baden |
| Höjd | 420 mm |
| Vikt | 3,5 kg |
| Bredd | 520 mm |
| EAN-nr | 6417624503758 |

