
Bänkdyna Fritab 100x42 cm Utomhus
FRI FRAKT
fr.769 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

100x42 cm Utomhus
769 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bänkdyna från Fritab. Boxsydd dyna med fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort. Tillverkad i Dralon.
Varumärke
FritabBeskrivning
Bänkdyna från Fritab. Boxsydd dyna med fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort. Tillverkad i Dralon.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 100x42 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 100x42 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Mått | 100x42 cm |
| Färg | Blå, Bordeaux, Granit, Marin, Svart |
| Djup | 420 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Canyon |
| Typ | Bänkdyna |
| Bredd | 1000 mm |
