
Bänkdyna Fritab Canyon 2.0 165 cm
Nyhet
FRI FRAKT
fr.1 460 kr
fr.1 159 krSpara 21 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Canyon 2.0 165 cm
1 159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bänkdyna i Olefin (PP) med innehåll i fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort. Allvädersdyna, boxsydd, 6cm tjockMaterial: Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervaddYttertyg: 100% Olefin (PP)Tvättråd: MöbeltvättMått: 50x165 cmOeko-Tex-certifierad standard 100
Varumärke
FritabBeskrivning
Bänkdyna i Olefin (PP) med innehåll i fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort. Allvädersdyna, boxsydd, 6cm tjockMaterial: Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervaddYttertyg: 100% Olefin (PP)Tvättråd: MöbeltvättMått: 50x165 cmOeko-Tex-certifierad standard 100
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Material | 100%-polypropylen |
| Serie | Canyon |
| Typ | Bänkdyna |
| Djup | 500 mm |
| Tjocklek | 60 mm |
| Bredd | 1650 mm |
| Färg | Ecru, Indigo, Kastanj, Oxfordgrå, Skogsgrön |
