
Däckstolsdyna Fritab Adrion Canyon 2.0
Nyhet
FRI FRAKT
fr.1 395 kr
fr.1 109 krSpara 21 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Adrion Canyon 2.0
1 109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Adirondackdyna i Olefin (PP). Fibervadd svept runt polyeterkärna för mjuk komfort. Allvädersdyna, med nackkuddeMaterial: Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervaddYttertyg: 100% Olefin (PP)Tvättråd: MöbeltvättMått: 60x77x120 cmOeko-Tex-certifierad standard 100
Varumärke
FritabBeskrivning
Adirondackdyna i Olefin (PP). Fibervadd svept runt polyeterkärna för mjuk komfort. Allvädersdyna, med nackkuddeMaterial: Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervaddYttertyg: 100% Olefin (PP)Tvättråd: MöbeltvättMått: 60x77x120 cmOeko-Tex-certifierad standard 100
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Material | 100%-polypropylen |
| Serie | Canyon |
| Typ | Adiron |
| Djup | 500 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Tjocklek | 70 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Färg | Ecru, Indigo, Kastanj, Oxfordgrå, Skogsgrön |
