
Dynfodral Comfort Garden Bahamas till Höger/Vänster Utomhus
FRI FRAKT
Rek. pris 799 kr
fr.399 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Bahamas till Höger/Vänster Utomhus
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Dynfodral till Bahamas från Comfort Garden. Förnya intrycket av din Bahamas-möbel på ett snabbt och prisvärt sätt.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Dynfodral till Bahamas från Comfort Garden. Förnya intrycket av din Bahamas-möbel på ett snabbt och prisvärt sätt.
Serien Bahamas är en prisvärd serie utemöbler för trädgård, uteplats och balkong. Den svenska sommaren kräver bra och slitstarka möbler. Med Bahamas får du utemöbler i hög kvalitet som kräver minimalt med underhåll och som kan stå ute året runt. Bahamas bjuder in till en drink i solskenet, middagsbjudning en ljum sommarkväll eller bara avkoppling från vardagsbestyren en stund. Serien Bahamas är en del av Comfort Garden - ett av Sveriges ledande varumärken för utemöbler och utomhusspa.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Material | Polyester |
| Färg | Brun, Svart |
| Montering | Nej |
| Kollektion | Comfort |
| Serie | Bahamas |
| Typ | Dynfodral |
| Tjocklek sittdyna | 10 cm |
| Djup | 125 cm |
| Avtagbar Klädsel | Ja |
| Hopfällbar | Ja |
| Höjd | 41,5 cm |
| Sittdjup | 75 cm |
| Bredd | 75 cm |
