
Dynfodral Fritab till Sittdyna Palle Utomhus
FRI FRAKT
fr.899 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

till Sittdyna Palle Utomhus
899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Dynfodral Royal från Fritab. Tillverkat i vattenavvisande tyg. Passar till ryggdynor är IB. Endast klädsel till 12 cm tjock dyna.
Varumärke
FritabBeskrivning
Dynfodral Royal från Fritab. Tillverkat i vattenavvisande tyg. Passar till ryggdynor är IB. Endast klädsel till 12 cm tjock dyna.
Specifikationer
- Yttertyg: Spinnfärgad Dralon
- Nät på baksidan
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 120x80 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Yttertyg: Spinnfärgad Dralon
- Nät på baksidan
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 120x80 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Mått | 120x80 cm |
| Material | Akryl |
| Färg | Cement, Skiffer |
| Serie | Royal |
| Typ | Dynfodral |
| Höjd | 800 mm |
| Vattenavvisande | Ja |
| Bredd | 1200 mm |
