
Dynfodral Fritab UtomhusLeaf, 50x50 cm
FRI FRAKT
120 kr
95 krSpara 21 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
50x50 cm
Färg:
Leaf

Utomhus
Leaf, 50x50 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FritabBeskrivning
Kuddfodral från Fritab. Kuddfodral till dekorationskudde.
Specifikationer
- Tvättråd: Maskintvätt 30 grader
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Tvättråd: Maskintvätt 30 grader
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | F5050,820 |
| Färg | Leaf |
| Djup | 500 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Mått | 50x50 cm |
| Material | Bomull |
| Typ | Dynfodral |
| EAN-nr | 7331889050200 |

