
Trädgårdsdyna Fritab Minivik Flock Askgrå Utomhus
FRI FRAKT
Rek. pris 515 kr
409 kr
30 dagars prisgaranti

Minivik Flock Askgrå Utomhus
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Fåtöljdyna Minivik från Fritab. Flockstoppad fyllning för bästa passform och komfort. Denna dyna passar bra när man är ute efter en tjockare dyna.
Varumärke
FritabBeskrivning
Fåtöljdyna Minivik från Fritab. Flockstoppad fyllning för bästa passform och komfort. Denna dyna passar bra när man är ute efter en tjockare dyna.
Specifikationer
- Fyllning: Riven/skuren polyester
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Mått
- Bredd: 50 cm
- Djup: 48 cm
- Höjd: 55 cm
- Tjocklek: 12 cm
- Fyllning: Riven/skuren polyester
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Mått
- Bredd: 50 cm
- Djup: 48 cm
- Höjd: 55 cm
- Tjocklek: 12 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | 101,34 |
| Mått | 55x50 cm |
| Material | Akryl |
| Färg | Askgrå |
| Serie | Standard |
| Typ | Fåtöljdyna |
| Djup | 480 mm |
| Höjd | 550 mm |
| Bredd | 500 mm |
| EAN-nr | 7331889101346 |
