
Dyna Hillerstorp Läckö
FRI FRAKT
fr.655 kr
fr.555 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Läckö
555 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sittdyna i polyester framtagen till Marstrand hammock. Kombinera gärna med en prydnadskudde för att piffa till möbeln lite extra.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Sittdyna i polyester framtagen till Marstrand hammock. Kombinera gärna med en prydnadskudde för att piffa till möbeln lite extra.
Specifikation
- Material: Polyester
- Materialvarumärke: Eco-Life
- Montering krävs: Nej
Mått
- Längd: 150 cm
- Tjocklek: 7 cm
- Bredd: 50 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Tjocklek sittdyna | 7 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Längd | 150 cm |
| Typ | Dyna |
| Serie | Läckö |
| Material | Polyester |
| Färg | Beige, Mocca, Sage |
