
Hammockdyna Varax Riviera/Teneriffa UtomhusMörkblå
Nyhet
FRI FRAKT
2 235 kr
1 739 krSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mörkblå

Riviera/Teneriffa Utomhus
Mörkblå
1 739 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 99 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dynset från Varax i bomull och polyester för tre personer som passar till hammockarna Riviera och Teneriffa.
Varumärke
VaraxBeskrivning
Dynset från Varax i bomull och polyester för tre personer som passar till hammockarna Riviera och Teneriffa.
Storleken på sittdynan är 160 x 50 cm och ryggstödsdynan 160 x 50 cm.
Dynorna är tillverkade i Finland och dess tyg uppfyller klassificeringen OEKO-TEX®STANDARD 100, så det finns inga spår av allergiframkallande, irriterande eller giftiga ämnen. Dynorna är fyllda med strimlat skum och tyget består av 50% bomull och 50% polyester.
Dynorna kan rengöras genom att torka av med en fuktig trasa och vid behov kan man använda ett milt rengöringsmedel. Vid regn och oväder rekommenderar vi att förvara dynorna inomhus.
Dynorna är tillverkade i Finland och dess tyg uppfyller klassificeringen OEKO-TEX®STANDARD 100, så det finns inga spår av allergiframkallande, irriterande eller giftiga ämnen. Dynorna är fyllda med strimlat skum och tyget består av 50% bomull och 50% polyester.
Dynorna kan rengöras genom att torka av med en fuktig trasa och vid behov kan man använda ett milt rengöringsmedel. Vid regn och oväder rekommenderar vi att förvara dynorna inomhus.
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Art.Nr. | 0209-047B |
| Mått | 160x50x50 cm |
| Material | Polyester/Bomull |
| Färg | Mörkblå |
| Certifiering | OEKO-TEX® standard 100 |
| Serie | Riviera, Teneriffa |
| Storlek | 160 x 50 x 50 |
| Typ | Hammockdyna |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Höjd | 420 cm |
| Vikt | 3,5 g |
| EAN-nr | 6417624502423 |
