
Dyna Hillerstorp Milano Hög 9807
FRI FRAKT
fr.459 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Milano Hög 9807
459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Milano 9807 är en klassisk fåtöljdyna med mått som passar de flesta högryggade fåtöljer på marknaden .Milano 9807 är 5 cm tjock och passar bäst till konstrotting och aluminiummöbler.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Milano 9807 är en klassisk fåtöljdyna med mått som passar de flesta högryggade fåtöljer på marknaden .Milano 9807 är 5 cm tjock och passar bäst till konstrotting och aluminiummöbler.
Specifikation
- Material: Eco-Life
- Materialvarumärke: Eco-Life
- Färg: Navy
- Montering krävs: Nej
Mått
- Längd: 117 cm
- Sittbredd: 50 cm
- Tjocklek: 5 cm
- Bredd: 50 cm
- Sittdjup: 44 cm
- Höjd för ryggstöd: 73 cm
Recensioner
LenaVerifierad köpare
för 2 år sedanSköna och snygga
Mira VVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygga och fina dynor. Lätta att få på plats i stolen. Nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Mått | 50x117 cm |
| Material | Polyester, Polypropylen |
| Färg | Beige, Blå, Grå, Grå/Vit, Mocca, Navy, Sage, Svart |
| Rygghöjd | 73 cm |
| Serie | Milano, Milano Hög |
| Typ | Dyna, Positionsdyna |
| Garanti | 1 år |
| Sittdjup | 440 mm |
| Tjocklek | 50 mm |
| Längd | 117 cm |
| Bredd | 50 cm |
