
Dyna Hillerstorp Monza
FRI FRAKT
fr.335 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Monza
335 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dynan kan enklast beskrivas som följsam. De är utmärkta att använda i stolar med mjukare material, som textilen eller konstrotting. Tillverkad i panama, en polyestermix som är 100% återvunnen. Ett slitstarkt tyg med hög vattenavvisande yta. Panama är även antibakteriell och har hög tålighet mot klorerat vatten, vilket passar utmärkt i närheten av pooler och spabad. UV-beständighet 7-8/8. Avtagbar klädsel, tyget kan tvättas i 60 grader.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Dynan kan enklast beskrivas som följsam. De är utmärkta att använda i stolar med mjukare material, som textilen eller konstrotting. Tillverkad i panama, en polyestermix som är 100% återvunnen. Ett slitstarkt tyg med hög vattenavvisande yta. Panama är även antibakteriell och har hög tålighet mot klorerat vatten, vilket passar utmärkt i närheten av pooler och spabad. UV-beständighet 7-8/8. Avtagbar klädsel, tyget kan tvättas i 60 grader.
Recensioner
Peter RVerifierad köpare
för 2 år sedanUppfyller mina krav på en bra dyna
J ArveVerifierad köpare
för 2 år sedanJättefina dynor Fin kvalitet prisvärda
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Mått | 49x118 cm |
| Material | Panama, Polyester |
| Färg | Blå, Svart |
| Serie | Monza |
| Typ | Dyna |
| Garanti | 1 år |
| Längd | 118 cm |
| Bredd | 49 cm |
