
Positionsdyna Fritab Canyon 2.0
Nyhet
FRI FRAKT
fr.539 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Canyon 2.0
539 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Positionsdyna i Olefin (PP). Fibervadd svept runt polyeterkärna för mjuk komfort. Allvädersdyna, Material: Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervaddYttertyg: 100% Olefin
Varumärke
FritabBeskrivning
Positionsdyna i Olefin (PP). Fibervadd svept runt polyeterkärna för mjuk komfort. Allvädersdyna, Material: Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervaddYttertyg: 100% Olefin
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Material | 100%-polypropylen |
| Serie | Canyon |
| Typ | Positionsdyna |
| Djup | 480 mm |
| Höjd | 750 mm |
| Tjocklek | 60 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Färg | Ecru, Indigo, Kastanj, Oxfordgrå, Skogsgrön |
