
Positionsdyna Venture Home Cushion Utomhus
FRI FRAKT
fr.429 kr/stPris/frp 1 878:-
fr.313 kr/stFrån 27 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cushion Utomhus
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dyna till 5-positionsstol från Venture Home. Sitt lite extra bekvämt i din utegrupp! Den här stolsdynan är anpassad för våra fällbara stolar. På baksidan finns det två hängen som hjälper dynan att hålla sig på plats. Förläng härliga måltider när du får möjligheten att sitta skönt länge!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Dyna till 5-positionsstol från Venture Home. Sitt lite extra bekvämt i din utegrupp! Den här stolsdynan är anpassad för våra fällbara stolar. På baksidan finns det två hängen som hjälper dynan att hålla sig på plats. Förläng härliga måltider när du får möjligheten att sitta skönt länge!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Material | Bomullsfiber/Skum/Polyester |
| Färg | Grå, Röd |
| Serie | Cushion |
| Typ | Positionsdyna |
| Användningsområde | Utomhus |
| Höjd | 5,5 cm |
| Längd | 116 cm |
| Bredd | 46 cm |
