
Teakstolsdyna Fritab Canyon Låg Utomhus
FRI FRAKT
fr.459 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Canyon Låg Utomhus
459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Teakstolsdyna Låg Canyon från Fritab. Dyna tillverkad i strukturdralon. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Varumärke
FritabBeskrivning
Teakstolsdyna Låg Canyon från Fritab. Dyna tillverkad i strukturdralon. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Serien Canyon från Fritab är mångas favorit. En succé på marknaden och många varianter har dykt upp med den i åtanke, men det finns bara ett original. En dyna som håller sig fräsch i många år om den vårdas med omtanke.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 47x57x42 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 47x57x42 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Recensioner
Lena JVerifierad köpare
för 3 år sedanToppen på alla sätt
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Mått | 57x47 cm |
| Material | Akryl |
| Färg | Bordeaux, Granit, Svart |
| Serie | Canyon |
| Typ | Teakstolsdyna |
| Höjd | 570 mm |
| Bredd | 470 mm |
| Djup | 420 mm |
