
Trädgårdsdyna Fritab Minivik Woodline
FRI FRAKT
fr.619 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Minivik Woodline
619 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fåtöljdyna Minivik Woodline från Fritab. En boxsydd dyna som passar många utemöbler. Dyna med fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Varumärke
FritabBeskrivning
Fåtöljdyna Minivik Woodline från Fritab. En boxsydd dyna som passar många utemöbler. Dyna med fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 50x53x47 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 50x53x47 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Recensioner
Jan-Olof KVerifierad köpare
för 1 år sedanPerfekt storlek och fasthet till mina Grythyttanfåtöljer.
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Mått | 53x50 cm |
| Material | Akryl, Dralon/Akryl |
| Färg | Askgrå, Bordeaux, Marin, Oliv, Sand, Svart, Taupe |
| Serie | Woodline |
| Typ | Fåtöljdyna |
| Höjd | 530 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Djup | 470 mm |
