
Universaldyna Fritab Selection UtomhusRöd
FRI FRAKT
750 kr
599 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd

Selection Utomhus
Röd
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Universaldyna Selection från Fritab. Dynan är boxsydd med vit keder och brodyr. Dyna med fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Varumärke
FritabBeskrivning
Universaldyna Selection från Fritab. Dynan är boxsydd med vit keder och brodyr. Dyna med fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Selection är en klassisk kollektion av dynor. Hela Selection serien är gjord i dralon tyg, en textil med hög kvalitet och bra färgäkthet, vilket gör att färgen i dynan håller sig stark och fin länge. Kollektionen görs i tre olika utföranden - Positionsdyna, däckstolsdyna och universaldyna.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 46x50x43 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 46x50x43 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | 464S,33 |
| Färg | Röd |
| Höjd | 500 mm |
| Mått | 50x46 cm |
| Bredd | 460 mm |
| Djup | 430 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Selection |
| Typ | Universaldyna |
| EAN-nr | 7331889464335 |
