
Ryggdyna Fritab Julia Hög UtomhusGrå
FRI FRAKT
460 kr
365 krSpara 21 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Julia Hög Utomhus
Grå
365 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FritabBeskrivning
En ryggdyna med riven stoppning som gör att dynan kan både krympa och expandera.
Material: Fyllning: Riven/skuren polyeter
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 63-68x48 cm
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 63-68x48 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | JULIA HÖG,408 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 48 cm |
| Bredd | 68 cm |
| Tjocklek sittdyna | 16 cm |
| Material | Polyester/Bomull/Återvunnen textil |
| Serie | Julia Hög |
| Typ | Ryggdyna |
| EAN-nr | 7331889631355 |

