
Ryggdyna Fritab Julia UtomhusTaupe
FRI FRAKT
395 kr
315 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Taupe

Julia Utomhus
Taupe
315 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FritabBeskrivning
En ryggdyna med riven stoppning som gör att dynan kan både krympa och expandera.
Material: Fyllning: Riven/skuren polyeter
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 63-68x38 cm
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 63-68x38 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | Julia,410 |
| Färg | Taupe |
| Tjocklek sittdyna | 16 cm |
| Höjd | 38 cm |
| Material | Polyester/Bomull/Återvunnen textil |
| Serie | Julia |
| Typ | Ryggdyna |
| Bredd | 68 cm |
| EAN-nr | 7331889631966 |


